LASPLASH MAGIC EYESHADOW PALETTE

Autor kosmetyczna.fanatyczka

 Przedstawiam wam paletkę firmy Lasplash. Mało się mówi o tej firmie a uważam, że zasługuje na większy rozgłos, chociażby ze względu na pigmenty.
Paletkę otrzymałam w listopadowym boxie Glossybox. Posiada 8 cieni a jej koszt to ok. 130 zł, więc wcale nie mało biorąc pod uwagę to co oferuje nam rynek makijażowy. Jednak bardzo podoba mi się jej opakowanie, faktycznie jest magiczne jak mówi sama nazwa paletki. Zapraszam na recenzję, swatche i makijaże!

Paletka Lasplash zawiera 8 cieni. Na pierwszy rzut oka wygląda, że jest 5 matów i 3 błyski, natomiast po zrobieniu swatchy okazuje się, że dwa pierwsze cienie są satynowe. Trochę się zawiodłam, ponieważ pod łuk brwiowy wolę matowy jasny beż, a na załamanie powieki także przydałby się mat. Jednak nie można im odmówić tego, że prezentują się pięknie, a paletek z brązami nigdy za wiele. ❤️

Zrobiłam dla was swatche. Cienie są dobrze napigmentowane, przyjemnie się nimi pracuje, podczas blendowania nie zauważyłam żadnych plam ani prześwitów. Maty są w porządku, satynowe cienie również chociaż wolałabym żeby były matami. Co do błysków to są po prostu poprawne. Na rynku mamy o wiele lepsze błyskotki niż te w palecie. Ogólnie jestem z niej zadowolona, ale nie zrobiła efektu wow. Myślę, że gdyby się nie znalazła w boxie Glossybox to raczej bym po nią nie sięgnęła.

Przedstawiam wam 3 makijaże wykonane przeze mnie właśnie tą paletką. Zobaczcie jaki efekt można nią uzyskać. Nie są to powalające makijaże, ponieważ mamy tylko 8 neutralnych cieni, ale starałam się wykorzystać ją do maximum a przy tym zrobić każdy inny makijaż.

You may also like

Zostaw komentarz