WIBO X ZMALOWANA FEEL MY MIND

Autor kosmetyczna.fanatyczka

Przychodzę dzisiaj do was z paletką Feel My Mind Wibo we współpracy ze Zmalowana. Wiem, że trochę jest późno od dnia jej premiery ale nie zawsze udaje się wszystko zrealizować w czasie w jakim byśmy chcieli. Uważam, że zasługuje ona na uwagę, dlatego chcę wam ją zaprezentować i pokazać serię 3 makijaży z jej użyciem. Oprócz paletki zakupiłam również dwa cienie kremowe, które wchodzą w skład kolekcji. Co do samej palety to ma ciekawe, trójwymiarowe opakowanie, które ukazuje Zmalo w wersji kolorowej oraz w wersji stonowanej. Dla niektórych jest ono kiczowate, innym się jednak podoba, uważam że jest to ocena subiektywna. Paleta jak cała kolekcja jest limitowana i można ją zakupić w drogeriach Rossmann za ok. 50 zł.

 Paleta zawiera 11 cieni. Znajdziemy w niej aż 10 matów z czego 4 z nich są neonami oraz jeden spektakularnie błyszczący cień. Paleta została dobrze przemyślana, ponieważ cienie, które są najczęściej używane zostały zrobione w większej gramaturze. Ułożenie cieni również nie jest dziełem przypadku, zostały włożone tak aby z łatwością powstał gradient w makijażu. Uważam, że środek palety prezentuje się bardzo dobrze. 

Zrobiłam dla was swatche. Cienie są dobrze napigmentowane, zwłaszcza odcienie neutralne. Z neonami jest już troszeczkę gorzej, ale ogólnie odcienie neonowe jest ciężko wyprodukować, tym bardziej prasowane. Dlatego w kolekcji znalazła się biała baza, która podbija ich kolor, więc warto się w nią zaopatrzyć bo naprawdę jest pomocna. Formulacja cieni faktycznie została zmieniona na lepszą niż w poprzednich kolekcjach Wibo. Uważam, że są to najlepsze cienie jakie wyprodukowała ta firma do tej pory. Jestem pozytywnie zaskoczona, praca z nimi była bardzo przyjemna. Dobrze się blendują i transferują, nie robią plam, zbytnio się nie sypią. Naprawdę polecam zakup, chociażby dla tych brązów. 

Przedstawiam wam 3 makijaże wykonane przeze mnie właśnie tą paletką. Zobaczcie jaki efekt można nią uzyskać. Chciałam aby każdy z nich był inny i uważam, że wyszły całkiem dobrze, przynajmniej starałam się.

You may also like

Zostaw komentarz