ZOEVA – HERITAGE

Autor kosmetyczna.fanatyczka

Dzisiaj przychodzę z kolejną paletką cieni do makijażu oczu. Jest nią Zoeva Heritage, którą jakiś czas temu mogliście widzieć na story na Instagramie podczas mega rabatów na oficjalnej stronie. Na IG już dawno pojawił się post z nią oraz z trzema makijażami, ale chciałabym również umieścić go tutaj jak resztę palet dla tych, którzy nie są ze mną na bieżąco na Instagramie.

Paletka jest w kartonowym opakowaniu jak wszystkie inne tej marki. Wyróżnia się zdobieniem greckiej mozaiki, która jest motywem przewodnim całej kolekcji Heritage. Mnie urzekła jego prostota i elegancja, ale najważniejsze jest co znajduje się w środku.

Czas na zawartość paletki. Posiada 10 cieni, 5 matowych i 5 błyszczących. Znajduje się w niej matowy beż, czyli idealny kolor do podkreślenia łuku brwiowego oraz ciemny brąz, który pozwoli nam uzyskać głębie w makijażu. Kolory cieni są dość neutralne oprócz jednego cienia, który pozwala na odrobinę szaleństwa. Mowa tutaj o kolorze Euphonic, który jest pięknym głębokim granatem o metalicznym wykończeniu.

Jak przy każdej palecie w tej również zrobiłam dla Was swatche. Maty bez problemu przeniosły się na rękę, natomiast o dziwo miałam z tym problem przy cieniach połyskujących. Dziwne, bo zazwyczaj większy problem jest na odwrót. Jednak na oku nie było z tym problemu. Nie jest to moja pierwsza paleta tej marki i z żadną nie było takiej sytuacji. 

Przedstawiam wam 3 makijaże wykonane przeze mnie właśnie tą paletką. Zobaczcie jaki efekt można nią uzyskać. Cienie na powiekę transferowały się o wiele lepiej i przyjemniej niż podczas swatchy na ręce. Na szczęście to pierwsze jest najważniejsze bo cieni używamy na powiece 🙂

Niby kolorystyka palety stonowana i lekko nudnawa a jednak udało się zrobić bez problemu trzy całkiem różne makijaże. Ja jestem z niej zadowolna, jakość podobna do reszty palet Zoeva np. słynnej Cocoa Blend.

You may also like

Zostaw komentarz