O Mnie

Autor kosmetyczna.fanatyczka

Cześć. Witam na blogu kosmetycznafanatyczka.

Skoro zajrzałaś do tej zakładki to znaczy, że pewnie chcesz mnie poznać trochę lepiej. Bardzo mi miło, z przyjemnością coś Ci o sobie opowiem.
Mam na imię Łucja, pracuję na pełny etat a moją pasją są makijaż, manicure, projekty DIY oraz książki. Dopiero zaczynam swoją przygodę z blogowaniem i właśnie stawiam pierwsze kroki. Jestem stałą bywalczynią na Instagramie, gdzie was serdecznie zapraszam. Tam zaczął się mój kosmetyczny epizod, który ciągle rozwijam. Nie lubię stać w miejscu, dlatego postanowiłam sprawdzić swoje siły właśnie tutaj. W związku z tym kosmetycznafanatyczka to miejsce, w którym będę się z wami dzielić moimi opiniami i recenzjami kosmetyków, pokażę wam moje makijaże czy pomysły na manicure hybrydowy, przedstawię wam moje aktualne projekty DIY. Postaram się was zainspirować.
Chcę się z wami dzielić moimi odkryciami i polecać rzetelnie sprawdzone produkty. Tutaj nie ma miejsca na buble, jeżeli jakiś się przytrafi to was o tym powiadomię. Będę testować kolorówkę, kosmetyki pielęgnacyjne jak i te do włosów. Pojawią się produkty z górnej ale i z drogeryjnej półki. Drogie nie znaczy zawsze, że jest skuteczne i dobre. Dlatego będę was przestrzegać przed „drogimi bublami”. Pojawi się seria denek kosmetycznych każdego miesiąca oraz może ulubieńców. Wspomnę wam również o subskrypcji beautybox, czy warto, co się w nich znajduje, jaka jest ich wartość.
To miejsce tworzone z miłością i pasją. Dołącz do mnie a na pewno nie pożałujesz 🙂